Fajerwerki na wesele – jakie wybrać?

Fajerwerki na weselu – czy warto się na nie zdecydować?

Ślub i wesele to wyjątkowy czas dla młodej pary. Jedyny taki dzień, który warto uczcić huczną zabawą w gronie najważniejszych osób. Aby podkreślić podniosłość chwili i dodać całości naprawdę wyjątkowego charakteru, warto zadbać o odpowiednią oprawę. Dekoracje, dopracowane elementy wystroju sali oraz stroje świadków, czy idealny samochód ślubny oraz zaproszenia to podstawa.

Chcąc jednak jeszcze bardziej podkreślić ten ważny moment, warto zadbać o odpowiednie atrakcje w trakcie trwania wesela. Ciekawym rozwiązaniem, rozważanym przez coraz więcej par, są fajerwerki. Czy warto wykorzystać je na weselu i jeśli tak, to jakie najlepiej wybrać?

Sposób na huczne świętowanie jedynego w swoim rodzaju przyjęcia

Każda para młoda chce, aby ich ślub i wesele były jedyne w swoim rodzaju. Dlatego też poświęcają oni najczęściej naprawdę dużo czasu na organizację i planowanie wszystkich atrakcji, dopasowywanie każdego detalu i wybieranie odpowiednich dekoracji o spójnej tematyce. Wszystko po to, aby przyjęcie było dokładnie takie, jak sobie wymarzyli oraz po to, aby zapewnić gościom naprawdę wspaniałą zabawę aż do białego rana.

Żeby jednak było to możliwe, to poza samymi dekoracjami, nie można zapominać o odpowiednich atrakcjach. Chcąc zaskoczyć swoją rodzinę i najbliższych przyjaciół, warto zainwestować w dobrego DJ-a, który zapewni wyjątkową atmosferę w tym dniu oraz naprawdę świetną muzykę, idealną do tańca, a także zajmie się organizacją licznych konkursów i gier oraz zabaw, które będą wspaniałą rozrywką, którą każdy będzie wspominał z uśmiechem przez najbliższe lata.

zabawa na weselu

Doskonałą atrakcją i jednocześnie wyjątkowym sposobem na podkreślenie wagi dnia ślubu oraz samego wesela, są fajerwerki. Przepiękne, kolorowe petardy rozświetlające niebo idealnie nadają się jako dodatek na tego typu wydarzenie. Coraz więcej par młodych decyduje się na nie, ponieważ są one pięknym podkreśleniem początku nowego etapu w ich życiu.

Szeroki wybór wielu różnych rodzajów sprawia, że bez problemu można dopasować kolorystykę światełek rozświetlających ciemne niebo, w tę wyjątkową dla młodej pary i ich najbliższych noc, do motywu przewodniego i kolorystyki przyjęcia. Dzięki temu całość będzie niezwykle spójna i dopasowana, i doskonale będzie prezentować się na zdjęciach. Ponadto wszyscy goście na pewno będą wspominać z podziwem to wyjątkowe wydarzenie oraz jego naprawdę niesamowitą i zapadającą w pamięć oprawę, łącznie z wyjątkowym pokazem sztucznych ogni.

Różne rodzaje fajerwerków odpowiednie na przyjęcia

Petardy i fajerwerki mogą mieć różne kształty oraz kolory. Poszczególne produkty różnią się od siebie również efektem wizualnym oraz sposobem odpalania. Na huczne wesela przygotowane z rozmachem idealnie sprawdzą się duże wyrzutnie i petardy do samodzielnego odpalenia, które zagwarantują świetne widowisko i trwający nawet kilkanaście minut pokaz.

fajerwerki na weselu

Rakiety w różnych kolorach wyrzucane w niebo na pewno zwrócą uwagę gości i zapadną im w pamięć. Z kolei na skromniejszych przyjęciach można postawić na bardzo romantyczne i fotogeniczne zimne ognie. Są one nieco bardziej kameralne, ale jednocześnie niezwykle urocze i idealnie pasują do wesel w stylu boho oraz rustykalnym. Romantyczne zimne ognie mogą być również wykorzystane jako dodatek podczas pokazu fajerwerków na niebie lub jako rekwizyt podczas pozowanych zdjęć wykonywanych przez fotografa zarówno z młodą parą w roli głównej, jak i w przypadku fotografii samych gości.

Bez względu na to, na jakie fajerwerki lub petardy zdecydujecie się na swoim weselu, warto zamówić je u sprawdzonego dystrybutora w naprawdę dobrych cenach. Dobrym wyborem będzie na przykład doskonale zaopatrzony sklep i hurtownia z fajerwerkami Arssion, w której dostępne są zarówno wyrzutnie odpalane ręcznie, jak i zimne ognie oraz wiele, wiele innych petard i fajerwerków.

Pirotechniczne pokazy będą dzięki temu nie tylko naprawdę widowiskowe, ale przede wszystkim w stu procentach bezpieczne dla wszystkich uczestników przyjęcia i nie będą kosztowały Cię majątku. Oszczędności w tym zakresie na pewno będą bardzo przydatne w tym okresie, dlatego też sprawdź koniecznie ich ofertę i wybierz bezpieczne produkty w rozsądnej cenie.