Pomysły na kreatywną księgę gości weselnych

Ciekawe księgi gości

  1. Księga gości w postaci drewnianych klocków

Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników gier, na gładkiej powierzchni klocków goście mogą się podpisywać, a  nawet tworzyć rysunki. Można je umieścić w estetycznym koszu lub poustawiać na stoliku w ciekawej konstrukcji. Warto wcześniej przetestować pisaki, tak aby na pewno dobrze pisały i nie rozmazywały się, powinny być wodoodporne.

  1. Księga gości w kształcie drewnianych puzzli

Można je zamówić przez Internet lub w specjalnych punktach poligraficznych, są wykonywane na zamówienie i laserowo wycinane. Tak jak w przypadku klocków, drewniana powierzchnia jest wygodna do wypisywania życzeń. Zawsze puzzle można ułożyć w całość i oprawić.

  1. Księga gości w kształcie butelki na listy

Jest to bardzo tani o efektywny sposób. Wystarczy kupić większą butelkę, najlepiej jakąś oryginalną z ciekawym zamykaniem. Obok butelki należy ustawić plik karteczek, długopisy i sznureczek do zawiązywania liścików. Goście mogą wrzucać swoje życzenia do butelki na listy.

  1. Księga gości na globusie

księga gościJest to świetny pomysł dla miłośników podróży. Warto zdecydować się na globus w stylu retro, tak aby y bardziej efektywny a napisy na nim bardziej widoczne. Alternatywą może być mapa.

  1. Księga gości w postaci zdjęć z fotobudki/Polaroida

To bardzo ciekawy pomysł, który jednocześnie sprawi gościom wiele radości. Wystarczy przygotować ramkę, sznurek i drewniane spinacze. Goście mogą zrobić zdjęcie, podpisać je, a następnie zawiesić na sznurku. Alternatywą może być album, do którego weselnicy mogą wkładać zdjęcia.

  1. Księga gości w skrzynce w stylu retro

Jedyne co potrzebujemy to mały stolik, koperty, kartki, długopisy i ciekawa skrzynka na listy. Ciekawym dodatkiem będą ozdobne znaczki na listy lub starodawne pióro do pisania.